Клуб навијача:
КЛОНФЕРИ
07.02.2014

Победа Радничког из Крагујевца на финалном турниру Купа Србије

Екипа Радничког из Крагујевца победила је екипу ОКК Београда у четвртфиналној утакмици Финалног турнира Купа Радивоја Кораћа резултатом 87-72 (10-23, 27-11, 26-18, 24-20). Играчи тренера Степандића одично су отврорили меч и после прве четвртине имали предност од 13 поена, али је екипа Радничког узвратила у другом периоду игре и након првог полувремена имала предност од 4 поена предности. Током другог полувремена Раднички је појачао одбрану и искористио неколико  грешака играча ОКК Београда да повећа предност и након тога меч рутински приведе крају. Најефикаснији у екипи ОКК Београда били су Андрија Бојић са 26 постигнутих поена, Филип Шепа са 12, Филип Ђуран и Вук Малиџан са по 10 постигнутих поена.